Kullanım Koşulları

Sürekli güncellenen altyapı yenilikleri ve yasal değişiklikler nedeniyle aşağıdaki Kullanım Koşulları'nı her zaman bu web sitesini kullanmadan önce okumanız ve Kullanım Koşullarını kabul etmek gerekmektedir. Tarafımızca yapılan Kullanım Koşulları değişikliklerini takip etmek ziyaretçilere zorunludur.

Giriş

Web sitemiz Periscope üyeleri tarafından Periscope mobil uygulaması ile yaptıkları canlı yayınları göstermektedir. Sitemizde hiç bir bilginiz kayıt altına alınmaz. Periscope Uygulamasıyla yaptığınız yayınların websitemizde gösterilmesini istemiyorsanız mail atarak bildirebilirsiniz. Websitemizi ziyaret ederken kullanımından doğan herhangi bir zarar tarafımızdan kabul edilmemektedir. Websitemizde yer alan reklamlar reklamverenin sorumluluğu altındadır. Her hangi bir şikayet öneride hiç çekinmeden iletişime geçebilir 7 iş günü içinde destek ekibiz tarafından dönüş yapılmaktadır. Arama motorları tarafından sitemizin önbelleğine alınması bizim sorumluluğumuzda değildir. Sitemizde Periscope +18 yayınlar periscope üyeleri tarafından yapılmakta sitemiz Periscope Mobil uygulamasından otomatik olarak yayınladığı canlı yayınları göstermektedir. Bu yüzden hiçbir şekilde denetim yapamamaktayız. Rahatsız olduğunuz yada TÜRKİYE CUMHURİYETİ yasalarına karşı olabilecek yayınları iletişim bölümünden şikayet ettiğiniz taktirde en kısa sürede yayını manuel olarak silebiliriz. Ek olarak denetimler Periscope uygulaması yetkilileri tarafından yapılmaktadır. Periscopeizle.net resmi websitesi olmayıp periscope uygulamasından sorumlu değiliz.

Bu websitesini ziyaret ederek, aşağıda verilen ve istediğinizde okuyabileceğiniz veya baskı alabileceğiniz bu Kullanım Koşulları’nı hiçbir kısıtlama veya itiraz kaydı olmaksızın kabul etmektesiniz.Sitemiz +18 yaşından küçüklere uygun olmayıp sitemizi ziyaret etmeleri gezinmeleri yasaktır. Doğacak sorun ve zararlar ziyaretçilerin sorumluluğu altındadır.